2de Limburgs Schanstoernooi -16


700
(©) FRBE 2005 PairTwo 5.11 2008-03-01
Org. : Schansorganisatie ,Hechtel ,2008
Arbit. : Johan Kocur
, Tempo : 25 min. rapid
Tie BreakPts, Onderling Res, SonneBorn, Kashdan, Bucholtz, Voortschrijding
F.R.B.E.

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
Amerikaanse klassering

Eindklassement
    Naam                    Rati   Geboorte   Klub             Ptn     Res   S B   Kash  Buch  Vsch
  1 Ghyselen Wouter        (1864N) 16-06-1993 Zottegem         6.0/7    ---  0.00     0   ---   --- 
  2 Smith Thijmen          (1971N) 01-12-1992 Venlo            5.0/7    --- 19.00     0   ---   --- 
  3 Beukema Stefan         (1959N) 17-02-1996 Brasschaat       5.0/7    --- 17.50     0   ---   --- 
  4 De Ridder Dieter       (1757N) 01-01-1993 Humbeek          5.0/7    --- 14.00     0   ---   --- 
  5 Roos David             (1903N) 24-07-1992 Zottegem         4.5/7    1.0  0.00     0   ---   --- 
  6 Ponnet Geerard         (1512N) 13-03-1992 Landegem         4.5/7    ---  0.00     0   ---   --- 
  7 Vandaele Morris        (1727N) 05-06-1992 Landegem         4.0/7    --- 13.50     0   ---   --- 
  8 Vandevenne Sander      (1777N) 23-07-1993 Geel             4.0/7    --- 13.00     0   ---   --- 
  9 De Vogelaere Robin     (1809N) 03-11-1992 KBSK Brugge      4.0/7    --- 12.00     0   ---   --- 
 10 Vereggen Lars          (1616N) 09-12-1997 Humbeek          4.0/7    ---  8.50     0   ---   --- 
 11 Van Parys Quinten      ( 689N) 26-05-1992 De Drie Torens   3.5/7    --- 10.25     0   ---   --- 
 12 Giedraityte Ausra      (1756N)            Wirtzfeld        3.5/7    --- 10.00     0   ---   --- 
 13 Hendrix Judith         (1639N) 18-03-1993 Leudal           3.5/7    ---  9.25     0   ---   --- 
 14 Gonzalez Garcia Pierre (1641N) 09-03-1993 CRELEL Liège     3.5/7    ---  7.50     0   ---   --- 
 15 Gijsen Michelle        (1694N) 26-01-1993 Temse            3.5/7    ---  7.00     0   ---   --- 
 16 Barbier Wiebke         (1636N) 09-12-1992 Temse            3.0/7    --- 12.00     0   ---   --- 
 17 Van Hamme Remco        (1220N) 26-11-1993 De Drie Torens   3.0/7    ---  8.75     0   ---   --- 
 18 Willem Floris          (   0 ) 06-04-1993 SLim Dilsen      3.0/7    ---  8.00     0   ---   --- 
 19 Eijssen Dries          (   0 ) 05-10-1993 Overpelt         2.5/7    ---  8.25     7  27.0   --- 
 20 Poelman Geoffrey       (1550N) 07-09-1992 FCH Zottegem     2.5/7    ---  8.25     7  24.5   --- 
 21 Geerts Truike          (1544N) 29-01-1992 Overpelt         2.5/7    ---  5.50     0   ---   --- 
 22 De Cramer Clint        (1205N) 21-08-1992 Aalter           2.0/7    ---  8.50     0   ---   --- 
 23 Van De Velde Tim       (   0 ) 24-07-1993 De Drie Torens   2.0/7    ---  2.50     0   ---   --- 
 24 Rawoens Jonas          (   0 ) 29-06-1992 De Drie Torens   0.0/7    ---  0.00     0   ---   --- 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (18-10-2008)
  1 Smith Thijmen          1-0  Barbier Wiebke        
  2 Vereggen Lars          0-1  Beukema Stefan        
  3 Roos David             1-0  Poelman Geoffrey      
  4 Geerts Truike          0-1  Ghyselen Wouter       
  5 De Vogelaere Robin     0-1  Ponnet Geerard        
  6 Van Hamme Remco        0-1  Vandevenne Sander     
  7 De Ridder Dieter       0-1  De Cramer Clint       
  8 Van Parys Quinten      0-1  Giedraityte Ausra     
  9 Vandaele Morris        1-0  Rawoens Jonas         
 10 Eijssen Dries          1-0  Gijsen Michelle       
 11 Gonzalez Garcia Pierre 1-0  Willem Floris         
 12 Van De Velde Tim       0-1  Hendrix Judith        
(Go to Top)
Ronde 2 (18-10-2008)
  1 Hendrix Judith         0-1  Smith Thijmen         
  2 Beukema Stefan         0-1  Vandaele Morris       
  3 Ponnet Geerard         0-1  Roos David            
  4 Ghyselen Wouter        1-0  Gonzalez Garcia Pierre
  5 Vandevenne Sander      1-0  De Cramer Clint       
  6 Giedraityte Ausra      0-1  Eijssen Dries         
  7 Geerts Truike          ½-½  De Vogelaere Robin    
  8 Rawoens Jonas          0-1  De Ridder Dieter      
  9 Gijsen Michelle        ½-½  Van Hamme Remco       
 10 Barbier Wiebke         1-0  Van Parys Quinten     
 11 Willem Floris          1-0  Vereggen Lars         
 12 Poelman Geoffrey       1-0  Van De Velde Tim      
(Go to Top)
Ronde 3 (18-10-2008)
  1 Smith Thijmen          1-0  Vandevenne Sander     
  2 Roos David             ½-½  Vandaele Morris       
  3 Eijssen Dries          0-1  Ghyselen Wouter       
  4 Barbier Wiebke         ½-½  Beukema Stefan        
  5 De Ridder Dieter       0-1  Poelman Geoffrey      
  6 De Cramer Clint        0-1  Giedraityte Ausra     
  7 Gonzalez Garcia Pierre 0-1  Ponnet Geerard        
  8 Willem Floris          0-1  Hendrix Judith        
  9 De Vogelaere Robin     1-0  Gijsen Michelle       
 10 Van Hamme Remco        1-0  Geerts Truike         
 11 Vereggen Lars          1-0  Rawoens Jonas         
 12 Van Parys Quinten      1-0  Van De Velde Tim      
(Go to Top)
Ronde 4 (18-10-2008)
  1 Ghyselen Wouter        ½-½  Smith Thijmen         
  2 Vandevenne Sander      1-0  Roos David            
  3 Vandaele Morris        ½-½  Giedraityte Ausra     
  4 Hendrix Judith         0-1  Ponnet Geerard        
  5 Poelman Geoffrey       ½-½  Eijssen Dries         
  6 Beukema Stefan         ½-½  Van Hamme Remco       
  7 De Vogelaere Robin     0-1  Barbier Wiebke        
  8 De Ridder Dieter       1-0  Willem Floris         
  9 De Cramer Clint        1-0  Gonzalez Garcia Pierre
 10 Van Parys Quinten      1-0  Vereggen Lars         
 11 Gijsen Michelle        0-1  Geerts Truike         
 12 Van De Velde Tim       1-0  Rawoens Jonas         
(Go to Top)
Ronde 5 (18-10-2008)
  1 Smith Thijmen          ½-½  Vandaele Morris       
  2 Ponnet Geerard         ½-½  Ghyselen Wouter       
  3 Barbier Wiebke         ½-½  Vandevenne Sander     
  4 Roos David             1-0  Eijssen Dries         
  5 Giedraityte Ausra      1-0  Poelman Geoffrey      
  6 Beukema Stefan         1-0  De Cramer Clint       
  7 Van Hamme Remco        0-1  De Ridder Dieter      
  8 Hendrix Judith         ½-½  Van Parys Quinten     
  9 Gonzalez Garcia Pierre ½-½  De Vogelaere Robin    
 10 Geerts Truike          0-1  Vereggen Lars         
 11 Willem Floris          1-0  Van De Velde Tim      
 12 Rawoens Jonas          0-1  Gijsen Michelle       
(Go to Top)
Ronde 6 (18-10-2008)
  1 Giedraityte Ausra      0-1  Smith Thijmen         
  2 Ghyselen Wouter        1-0  Roos David            
  3 Vandaele Morris        ½-½  Vandevenne Sander     
  4 Ponnet Geerard         0-1  Beukema Stefan        
  5 De Ridder Dieter       1-0  Barbier Wiebke        
  6 Eijssen Dries          0-1  Hendrix Judith        
  7 Poelman Geoffrey       0-1  Van Parys Quinten     
  8 De Cramer Clint        0-1  De Vogelaere Robin    
  9 Vereggen Lars          1-0  Van Hamme Remco       
 10 Gijsen Michelle        1-0  Willem Floris         
 11 Van De Velde Tim       1-0  Geerts Truike         
 12 Rawoens Jonas          0-1  Gonzalez Garcia Pierre
(Go to Top)
Ronde 7 (18-10-2008)
  1 Smith Thijmen          0-1  De Ridder Dieter      
  2 Vandaele Morris        0-1  Ghyselen Wouter       
  3 Vandevenne Sander      0-1  Beukema Stefan        
  4 Roos David             1-0  Giedraityte Ausra     
  5 Van Parys Quinten      0-1  Ponnet Geerard        
  6 De Vogelaere Robin     1-0  Hendrix Judith        
  7 Barbier Wiebke         0-1  Vereggen Lars         
  8 Poelman Geoffrey       0-1  Gijsen Michelle       
  9 Gonzalez Garcia Pierre 1-0  Eijssen Dries         
 10 Van Hamme Remco        1-0  Van De Velde Tim      
 11 Willem Floris          1-0  De Cramer Clint       
 12 Geerts Truike          1-0  Rawoens Jonas         
(Go to Top)
Amerikaanse klassering
  Naam Rating Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Res S B Kash Buch Vsch
1 Ghyselen Wouter 1864 6.0 1996 21Z + 14W + 19Z + 2W = 6Z = 5W + 7Z + 0.0 0.00 0 0.0 0.0
2 Smith Thijmen 1971 5.0 1902 16W + 13Z + 8W + 1Z = 7W = 12Z + 4W - --- 19.00 0 0.0 0.0
3 Beukema Stefan 1959 5.0 1820 10Z + 7W - 16Z = 17W = 22W + 6Z + 8Z + --- 17.50 0 0.0 0.0
4 De Ridder Dieter 1757 5.0 1706 22W - 24Z + 20W - 18W + 17Z + 16W + 2Z + --- 14.00 0 0.0 0.0
5 Roos David 1903 4.5 1793 20W + 6Z + 7W = 8Z - 19W + 1Z - 12W + 1.0 0.00 0 0.0 0.0
6 Ponnet Geerard 1512 4.5 1801 9Z + 5W - 14Z + 13Z + 1W = 3W - 11Z + 0.0 0.00 0 0.0 0.0
7 Vandaele Morris 1727 4.0 1851 24W + 3Z + 5Z = 12W = 2Z = 8W = 1W - --- 13.50 0 0.0 0.0
8 Vandevenne Sander 1777 4.0 1771 17Z + 22W + 2Z - 5W + 16Z = 7Z = 3W - --- 13.00 0 0.0 0.0
9 De Vogelaere Robin 1809 4.0 1639 6W - 21Z = 15W + 16W - 14Z = 22Z + 13W + --- 12.00 0 0.0 0.0
10 Vereggen Lars 1616 4.0 1507 3W - 18Z - 24W + 11Z - 21Z + 17W + 16Z + --- 8.50 0 0.0 0.0
11 Van Parys Quinten 689 3.5 939 12W - 16Z - 23W + 10W + 13Z = 20Z + 6W - --- 10.25 0 0.0 0.0
12 Giedraityte Ausra 1756 3.5 1624 11Z + 19W - 22Z + 7Z = 20W + 2W - 5Z - --- 10.00 0 0.0 0.0
13 Hendrix Judith 1639 3.5 1492 23Z + 2W - 18Z + 6W - 11W = 19Z + 9Z - --- 9.25 0 0.0 0.0
14 Gonzalez Garcia Pierre-Emmanuel 1641 3.5 1478 18W + 1Z - 6W - 22Z - 9W = 24Z + 19W + --- 7.50 0 0.0 0.0
15 Gijsen Michelle 1694 3.5 1468 19Z - 17W = 9Z - 21W - 24Z + 18W + 20Z + --- 7.00 0 0.0 0.0
16 Barbier Wiebke 1636 3.0 1689 2Z - 11W + 3W = 9Z + 8W = 4Z - 10W - --- 12.00 0 0.0 0.0
17 Van Hamme Remco 1220 3.0 1416 8W - 15Z = 21W + 3Z = 4W - 10Z - 23W + --- 8.75 0 0.0 0.0
18 Willem Floris 0 3.0 1314 14Z - 10W + 13W - 4Z - 23W + 15Z - 22W + --- 8.00 0 0.0 0.0
19 Eijssen Dries 0 2.5 1619 15W + 12Z + 1W - 20Z = 5Z - 13W - 14Z - --- 8.25 7 27.0 0.0
20 Poelman Geoffrey 1550 2.5 1427 5Z - 23W + 4Z + 19W = 12Z - 11W - 15W - --- 8.25 7 24.5 0.0
21 Geerts Truike 1544 2.5 1411 1W - 9W = 17Z - 15Z + 10W - 23Z - 24W + --- 5.50 0 0.0 0.0
22 De Cramer Clint 1205 2.0 1297 4Z + 8Z - 12W - 14W + 3Z - 9W - 18Z - --- 8.50 0 0.0 0.0
23 Van De Velde Tim 0 2.0 790 13W - 20Z - 11Z - 24W + 18Z - 21W + 17Z - --- 2.50 0 0.0 0.0
24 Rawoens Jonas 0 0.0 690 7Z - 4W - 10Z - 23Z - 15W - 14W - 21Z - 0.0 0.00 0 0.0 0.0

Bovenkant van de pagina

(©) FRBE 2005 PairTwo 5.11 2008-03-01