BJK CBJ 2012 -16


998
(©) FRBE 2005 PairTwo 5.39 2012/01/07
Org. : KBSB ,Brugge ,2012
Arbit. : IA Sylvin De Vet, IA Jos Pots, IA Luc Cornet, FA Geert Bailleul, NA Eduard Vertenten, NA Jan Vanhercke, NA Dirk Rillaer
, Tempo : 90 min. + 30 sec./move
Tie BreakPts, Onderling Res, Voortschrijding, Bucholtz, SonneBorn, aantal overwinningen
K.B.S.B.

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Amerikaanse klassering

Eindklassement
    Naam                    ELO    Cat  V/M  Club                    Ptn   Pres  Res   Vsch  Buch  S B   Win  
  1 Fontaine Quentin       (1621N) 6    M    Namur-Echecs         8.0/9  2065   ---  41.5  50.0 44.50     7 
  2 Boucquet Emile         (1862N) 6    M    KBSK Brugge          7.0/9  1914   ---  34.0  48.5 34.50     7 
  3 Larsen Sander          (1867N) 6    M    Oostkamp             6.5/9  1867   ---  29.5  44.5 29.00     6 
  4 De Strycker Nathan     (1983N) 6    M    Temse                6.0/9  1903   0.5  34.5  49.5 31.50     4 
  5 De Vleeschauwer Maarte (2091N) 6    M    Mercatel             6.0/9  1920   0.5  34.0  51.0 32.50     4 
  6 Barbier Astrid         (1660N) 7    V    Temse                5.5/9  1669   ---  32.0  46.0 23.50     4 
  7 Snoeks Pieter-Jan      (1648N) 6    M    Heusden              5.5/9  1645   ---  26.5  39.0 20.75     5 
  8 Vandersmissen Hans     (1714N) 6    M    Diepenbeek           5.5/9  1556   ---  25.0  40.5 23.25     4 
  9 Thienpondt Mardoek     (1453N) 6    M    Mercatel             5.5/9  1615   ---  22.5  40.5 21.75     5 
 10 Wertz Clara            (1381N) 7    V    KSK47 Eynatten       5.5/9  1576   ---  21.5  40.5 21.50     3 
 11 Vanden Bussche Steven  (1662N) 6    M    KOSK Oostende        5.0/9  1673   ---  27.0  45.5 22.75     4 
 12 De Pauw David          (1643N) 6    M    KGSRL Gent           5.0/9  1584   ---  23.0  39.5 19.25     4 
 13 Lagaert Lisa           (1787N) 7    V    Landegem             5.0/9  1529   ---  21.5  33.5 20.25     4 
 14 Van Hille Reinout      (1910N) 6    M    Schoten              4.5/9  1673   ---  28.0  46.0 21.75     3 
 15 Verhasselt Karsten     (1596N) 6    M    TSMechelen           4.5/9  1650   ---  27.5  42.5 19.75     2 
 16 Henrotte Corentin      (1563N) 6    M    Fontaine-L'Evêque    4.5/9  1554   ---  21.0  39.0 19.00     3 
 17 Faymonville Maxime     (1338N) 7    V    KSK47 Eynatten       4.5/9  1539   ---  20.5  40.0 19.25     2 
 18 Snoeck Sarah           (1398N) 7    V    Landegem             4.5/9  1521   ---  20.5  36.5 17.00     3 
 19 Beukema Louise         (1361N) 7    V    Schoten              4.5/9  1488   ---  20.5  36.0 16.25     4 
 20 Bex Lennert            (1709N) 6    M    Hasselt              4.0/9  1549   ---  25.5  41.0 16.25     3 
 21 Van Hauwermeiren Kwint (1624N) 6    M    Humbeek              4.0/9  1394   ---  22.5  39.5 15.25     2 
 22 Maesschalck Vincent    (1283N) 6    M    Machelen             4.0/9  1484   ---  21.0  40.0 16.75     3 
 23 Van De Vaerd Miguel    (1473N) 6    M    MSV                  4.0/9  1454   ---  21.0  39.0 14.50     3 
 24 Terryn Ezra            (1518N) 6    M    Borgerhout           4.0/9  1536   ---  18.0  39.5 15.25     2 
 25 Chaerle Josse          (1451N) 6    M    KISK Ieper           4.0/9  1454   ---  17.5  36.5 14.00     1 
 26 Ingelaere Tijl         (1736N) 6    M    Geel                 3.5/9  1369   1.0  16.5  35.5 12.25     2 
 27 Parfenov Alexey        (1555N) 6    M    KOSK Oostende        3.5/9  1317   1.0  13.5  35.5 10.50     2 
 28 Dedoncker Pieter       (1106N) 6    M    Dolle Toren Leuven   3.5/9  1102   ---  12.5  33.0  9.00     2 
 29 Verelst Tibald         (1248N) 6    M    Mercatel             3.5/9  1455   ---  23.5  46.5 16.50     3 
 30 Vincent Ayla           (1192N) 7    V    De Drie Torens Gent  3.5/9  1303   ---  18.0  41.5 14.50     1 
 31 Demarre Mathias        (1247N) 6    M    Brasschaat           3.0/9  1235   1.0  16.0  35.0  8.50     2 
 32 Van Vlaenderen Stijn   (   0 ) 6    M    Mechelen             3.0/9  1105   ---  17.0  32.0  8.25     1 
 33 Vanlommel Maxim        (   0 ) 6    M    Westerlo             2.5/9  1039   ---  12.0  33.5  7.25     0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (08-04-2012)
  1 De Vleeschauwer Maarte(2091N)( 6.0) ½-½  Henrotte Corentin     (1563N)( 4.5)
  2 Parfenov Alexey       (1555N)( 3.5) 0-1  De Strycker Nathan    (1983N)( 6.0)
  3 Van Hille Reinout     (1910N)( 4.5) ½-½  Terryn Ezra           (1518N)( 4.0)
  4 Van De Vaerd Miguel   (1473N)( 4.0) 0-1  Larsen Sander         (1867N)( 6.5)
  5 Boucquet Emile        (1862N)( 7.0) 1-0  Thienpondt Mardoek    (1453N)( 5.5)
  6 Chaerle Josse         (1451N)( 4.0) ½-½  Lagaert Lisa          (1787N)( 5.0)
  7 Ingelaere Tijl        (1736N)( 3.5) 0-1  Snoeck Sarah          (1398N)( 4.5)
  8 Wertz Clara           (1381N)( 5.5) ½-½  Vandersmissen Hans    (1714N)( 5.5)
  9 Bex Lennert           (1709N)( 4.0) 1-0  Beukema Louise        (1361N)( 4.5)
 10 Faymonville Maxime    (1338N)( 4.5) ½-½  Vanden Bussche Steven (1662N)( 5.0)
 11 Barbier Astrid        (1660N)( 5.5) 1-0  Maesschalck Vincent   (1283N)( 4.0)
 12 Verelst Tibald        (1248N)( 3.5) 1-0  Snoeks Pieter-Jan     (1648N)( 5.5)
 13 De Pauw David         (1643N)( 5.0) 1-0  Demarre Mathias       (1247N)( 3.0)
 14 Vincent Ayla          (1192N)( 3.5) 0-1  Van Hauwermeiren Kwint(1624N)( 4.0)
 15 Fontaine Quentin      (1621N)( 8.0) 1-0  Dedoncker Pieter      (1106N)( 3.5)
 16 Vanlommel Maxim       (   0 )( 2.5) ½-½  Verhasselt Karsten    (1596N)( 4.5)
 17 Van Vlaenderen Stijn  (   0 )( 3.0) Bye
(Go to Top)
Ronde 2 (09-04-2012)
  1 De Strycker Nathan    (1983N)( 6.0) 1-0  De Pauw David         (1643N)( 5.0)
  2 Larsen Sander         (1867N)( 6.5) 0-1  Fontaine Quentin      (1621N)( 8.0)
  3 Van Hauwermeiren Kwint(1624N)( 4.0) 0-1  Boucquet Emile        (1862N)( 7.0)
  4 Snoeck Sarah          (1398N)( 4.5) ½-½  Bex Lennert           (1709N)( 4.0)
  5 Van Vlaenderen Stijn  (   0 )( 3.0) 0-1  Barbier Astrid        (1660N)( 5.5)
  6 Lagaert Lisa          (1787N)( 5.0) 0-1  Verelst Tibald        (1248N)( 3.5)
  7 Terryn Ezra           (1518N)( 4.0) 0-1  De Vleeschauwer Maarte(2091N)( 6.0)
  8 Henrotte Corentin     (1563N)( 4.5) 0-1  Van Hille Reinout     (1910N)( 4.5)
  9 Vandersmissen Hans    (1714N)( 5.5) 1-0  Chaerle Josse         (1451N)( 4.0)
 10 Vanden Bussche Steven (1662N)( 5.0) 1-0  Wertz Clara           (1381N)( 5.5)
 11 Verhasselt Karsten    (1596N)( 4.5) 1-0  Faymonville Maxime    (1338N)( 4.5)
 12 Snoeks Pieter-Jan     (1648N)( 5.5) 1-0  Vanlommel Maxim       (   0 )( 2.5)
 13 Beukema Louise        (1361N)( 4.5) 1-0  Ingelaere Tijl        (1736N)( 3.5)
 14 Maesschalck Vincent   (1283N)( 4.0) 1-0  Parfenov Alexey       (1555N)( 3.5)
 15 Demarre Mathias       (1247N)( 3.0) 1-0  Van De Vaerd Miguel   (1473N)( 4.0)
 16 Thienpondt Mardoek    (1453N)( 5.5) 0-1  Vincent Ayla          (1192N)( 3.5)
 17 Dedoncker Pieter      (1106N)( 3.5) Bye
(Go to Top)
Ronde 3 (09-04-2012)
  1 Barbier Astrid        (1660N)( 5.5) ½-½  De Strycker Nathan    (1983N)( 6.0)
  2 Boucquet Emile        (1862N)( 7.0) 1-0  Verelst Tibald        (1248N)( 3.5)
  3 Fontaine Quentin      (1621N)( 8.0) 1-0  Vandersmissen Hans    (1714N)( 5.5)
  4 De Vleeschauwer Maarte(2091N)( 6.0) 1-0  Vanden Bussche Steven (1662N)( 5.0)
  5 Van Hille Reinout     (1910N)( 4.5) 1-0  Snoeck Sarah          (1398N)( 4.5)
  6 Bex Lennert           (1709N)( 4.0) 0-1  Verhasselt Karsten    (1596N)( 4.5)
  7 Maesschalck Vincent   (1283N)( 4.0) ½-½  Larsen Sander         (1867N)( 6.5)
  8 Demarre Mathias       (1247N)( 3.0) 0-1  Snoeks Pieter-Jan     (1648N)( 5.5)
  9 De Pauw David         (1643N)( 5.0) ½-½  Van Vlaenderen Stijn  (   0 )( 3.0)
 10 Dedoncker Pieter      (1106N)( 3.5) 0-1  Van Hauwermeiren Kwint(1624N)( 4.0)
 11 Vincent Ayla          (1192N)( 3.5) ½-½  Beukema Louise        (1361N)( 4.5)
 12 Wertz Clara           (1381N)( 5.5) 0-1  Lagaert Lisa          (1787N)( 5.0)
 13 Chaerle Josse         (1451N)( 4.0) 1-0  Henrotte Corentin     (1563N)( 4.5)
 14 Vanlommel Maxim       (   0 )( 2.5) 0-1  Terryn Ezra           (1518N)( 4.0)
 15 Faymonville Maxime    (1338N)( 4.5) ½-½  Ingelaere Tijl        (1736N)( 3.5)
 16 Parfenov Alexey       (1555N)( 3.5) ½-½  Thienpondt Mardoek    (1453N)( 5.5)
 17 Van De Vaerd Miguel   (1473N)( 4.0) Bye
(Go to Top)
Ronde 4 (10-04-2012)
  1 Fontaine Quentin      (1621N)( 8.0) 1-0  Boucquet Emile        (1862N)( 7.0)
  2 Verhasselt Karsten    (1596N)( 4.5) ½-½  De Vleeschauwer Maarte(2091N)( 6.0)
  3 De Strycker Nathan    (1983N)( 6.0) ½-½  Van Hille Reinout     (1910N)( 4.5)
  4 Verelst Tibald        (1248N)( 3.5) 0-1  Barbier Astrid        (1660N)( 5.5)
  5 Snoeks Pieter-Jan     (1648N)( 5.5) 1-0  Van Hauwermeiren Kwint(1624N)( 4.0)
  6 Larsen Sander         (1867N)( 6.5) 1-0  Terryn Ezra           (1518N)( 4.0)
  7 Lagaert Lisa          (1787N)( 5.0) 0-1  Maesschalck Vincent   (1283N)( 4.0)
  8 Vandersmissen Hans    (1714N)( 5.5) ½-½  Vincent Ayla          (1192N)( 3.5)
  9 Van Vlaenderen Stijn  (   0 )( 3.0) 0-1  Bex Lennert           (1709N)( 4.0)
 10 Vanden Bussche Steven (1662N)( 5.0) 1-0  Chaerle Josse         (1451N)( 4.0)
 11 Snoeck Sarah          (1398N)( 4.5) 0-1  De Pauw David         (1643N)( 5.0)
 12 Beukema Louise        (1361N)( 4.5) 0-1  Faymonville Maxime    (1338N)( 4.5)
 13 Van De Vaerd Miguel   (1473N)( 4.0) 1-0  Dedoncker Pieter      (1106N)( 3.5)
 14 Henrotte Corentin     (1563N)( 4.5) 1-0  Demarre Mathias       (1247N)( 3.0)
 15 Ingelaere Tijl        (1736N)( 3.5) 1-0  Parfenov Alexey       (1555N)( 3.5)
 16 Thienpondt Mardoek    (1453N)( 5.5) 1-0  Vanlommel Maxim       (   0 )( 2.5)
 17 Wertz Clara           (1381N)( 5.5) Bye
(Go to Top)
Ronde 5 (11-04-2012)
  1 Barbier Astrid        (1660N)( 5.5) 0-1  Fontaine Quentin      (1621N)( 8.0)
  2 De Vleeschauwer Maarte(2091N)( 6.0) 1-0  Snoeks Pieter-Jan     (1648N)( 5.5)
  3 Boucquet Emile        (1862N)( 7.0) 0-1  De Strycker Nathan    (1983N)( 6.0)
  4 Van Hille Reinout     (1910N)( 4.5) ½-½  Verhasselt Karsten    (1596N)( 4.5)
  5 De Pauw David         (1643N)( 5.0) 0-1  Larsen Sander         (1867N)( 6.5)
  6 Bex Lennert           (1709N)( 4.0) ½-½  Vanden Bussche Steven (1662N)( 5.0)
  7 Maesschalck Vincent   (1283N)( 4.0) 0-1  Van De Vaerd Miguel   (1473N)( 4.0)
  8 Faymonville Maxime    (1338N)( 4.5) ½-½  Vandersmissen Hans    (1714N)( 5.5)
  9 Van Hauwermeiren Kwint(1624N)( 4.0) ½-½  Verelst Tibald        (1248N)( 3.5)
 10 Vincent Ayla          (1192N)( 3.5) 0-1  Lagaert Lisa          (1787N)( 5.0)
 11 Chaerle Josse         (1451N)( 4.0) ½-½  Ingelaere Tijl        (1736N)( 3.5)
 12 Snoeck Sarah          (1398N)( 4.5) 0-1  Henrotte Corentin     (1563N)( 4.5)
 13 Terryn Ezra           (1518N)( 4.0) ½-½  Wertz Clara           (1381N)( 5.5)
 14 Beukema Louise        (1361N)( 4.5) 0-1  Thienpondt Mardoek    (1453N)( 5.5)
 15 Demarre Mathias       (1247N)( 3.0) 1-0  Van Vlaenderen Stijn  (   0 )( 3.0)
 16 Dedoncker Pieter      (1106N)( 3.5) 0-1  Parfenov Alexey       (1555N)( 3.5)
 17 Vanlommel Maxim       (   0 )( 2.5) Bye
(Go to Top)
Ronde 6 (11-04-2012)
  1 De Strycker Nathan    (1983N)( 6.0) ½-½  Fontaine Quentin      (1621N)( 8.0)
  2 Larsen Sander         (1867N)( 6.5) 0-1  De Vleeschauwer Maarte(2091N)( 6.0)
  3 Verhasselt Karsten    (1596N)( 4.5) ½-½  Barbier Astrid        (1660N)( 5.5)
  4 Vanden Bussche Steven (1662N)( 5.0) 1-0  Van Hille Reinout     (1910N)( 4.5)
  5 Snoeks Pieter-Jan     (1648N)( 5.5) 0-1  Boucquet Emile        (1862N)( 7.0)
  6 Van De Vaerd Miguel   (1473N)( 4.0) 0-1  Bex Lennert           (1709N)( 4.0)
  7 Lagaert Lisa          (1787N)( 5.0) ½-½  Henrotte Corentin     (1563N)( 4.5)
  8 Vandersmissen Hans    (1714N)( 5.5) 1-0  Maesschalck Vincent   (1283N)( 4.0)
  9 Thienpondt Mardoek    (1453N)( 5.5) 1-0  De Pauw David         (1643N)( 5.0)
 10 Van Hauwermeiren Kwint(1624N)( 4.0) ½-½  Faymonville Maxime    (1338N)( 4.5)
 11 Verelst Tibald        (1248N)( 3.5) 1-0  Chaerle Josse         (1451N)( 4.0)
 12 Ingelaere Tijl        (1736N)( 3.5) 1-0  Demarre Mathias       (1247N)( 3.0)
 13 Wertz Clara           (1381N)( 5.5) 1-0  Vincent Ayla          (1192N)( 3.5)
 14 Terryn Ezra           (1518N)( 4.0) 0-1  Snoeck Sarah          (1398N)( 4.5)
 15 Vanlommel Maxim       (   0 )( 2.5) 0-1  Van Vlaenderen Stijn  (   0 )( 3.0)
 16 Dedoncker Pieter      (1106N)( 3.5) 0-1  Beukema Louise        (1361N)( 4.5)
 17 Parfenov Alexey       (1555N)( 3.5) Bye
(Go to Top)
Ronde 7 (12-04-2012)
  1 Fontaine Quentin      (1621N)( 8.0) ½-½  De Vleeschauwer Maarte(2091N)( 6.0)
  2 Bex Lennert           (1709N)( 4.0) 0-1  De Strycker Nathan    (1983N)( 6.0)
  3 Boucquet Emile        (1862N)( 7.0) 1-0  Verhasselt Karsten    (1596N)( 4.5)
  4 Barbier Astrid        (1660N)( 5.5) 1-0  Vanden Bussche Steven (1662N)( 5.0)
  5 Van Hille Reinout     (1910N)( 4.5) 1-0  Vandersmissen Hans    (1714N)( 5.5)
  6 Verelst Tibald        (1248N)( 3.5) 0-1  Larsen Sander         (1867N)( 6.5)
  7 Ingelaere Tijl        (1736N)( 3.5) 0-1  Thienpondt Mardoek    (1453N)( 5.5)
  8 Lagaert Lisa          (1787N)( 5.0) 0-1  Van De Vaerd Miguel   (1473N)( 4.0)
  9 Faymonville Maxime    (1338N)( 4.5) 0-1  Snoeks Pieter-Jan     (1648N)( 5.5)
 10 Henrotte Corentin     (1563N)( 4.5) ½-½  Van Hauwermeiren Kwint(1624N)( 4.0)
 11 De Pauw David         (1643N)( 5.0) ½-½  Wertz Clara           (1381N)( 5.5)
 12 Parfenov Alexey       (1555N)( 3.5) 0-1  Beukema Louise        (1361N)( 4.5)
 13 Van Vlaenderen Stijn  (   0 )( 3.0) 0-1  Maesschalck Vincent   (1283N)( 4.0)
 14 Vincent Ayla          (1192N)( 3.5) ½-½  Snoeck Sarah          (1398N)( 4.5)
 15 Chaerle Josse         (1451N)( 4.0) ½-½  Terryn Ezra           (1518N)( 4.0)
 16 Vanlommel Maxim       (   0 )( 2.5) ½-½  Dedoncker Pieter      (1106N)( 3.5)
 17 Demarre Mathias       (1247N)( 3.0) Bye
(Go to Top)
Ronde 8 (13-04-2012)
  1 Thienpondt Mardoek    (1453N)( 5.5) 0-1  Fontaine Quentin      (1621N)( 8.0)
  2 De Vleeschauwer Maarte(2091N)( 6.0) ½-½  De Strycker Nathan    (1983N)( 6.0)
  3 Barbier Astrid        (1660N)( 5.5) 0-1  Boucquet Emile        (1862N)( 7.0)
  4 Larsen Sander         (1867N)( 6.5) 1-0  Van Hille Reinout     (1910N)( 4.5)
  5 Snoeks Pieter-Jan     (1648N)( 5.5) 1-0  Bex Lennert           (1709N)( 4.0)
  6 Vanden Bussche Steven (1662N)( 5.0) 1-0  Verhasselt Karsten    (1596N)( 4.5)
  7 Vandersmissen Hans    (1714N)( 5.5) 1-0  Van De Vaerd Miguel   (1473N)( 4.0)
  8 Beukema Louise        (1361N)( 4.5) 1-0  Van Hauwermeiren Kwint(1624N)( 4.0)
  9 Maesschalck Vincent   (1283N)( 4.0) 0-1  Henrotte Corentin     (1563N)( 4.5)
 10 Wertz Clara           (1381N)( 5.5) 1-0  Verelst Tibald        (1248N)( 3.5)
 11 Demarre Mathias       (1247N)( 3.0) 0-1  Lagaert Lisa          (1787N)( 5.0)
 12 De Pauw David         (1643N)( 5.0) 1-0  Ingelaere Tijl        (1736N)( 3.5)
 13 Snoeck Sarah          (1398N)( 4.5) ½-½  Faymonville Maxime    (1338N)( 4.5)
 14 Terryn Ezra           (1518N)( 4.0) 1-0  Parfenov Alexey       (1555N)( 3.5)
 15 Chaerle Josse         (1451N)( 4.0) ½-½  Vanlommel Maxim       (   0 )( 2.5)
 16 Dedoncker Pieter      (1106N)( 3.5) 1-0  Van Vlaenderen Stijn  (   0 )( 3.0)
 17 Vincent Ayla          (1192N)( 3.5) Bye
(Go to Top)
Ronde 9 (14-04-2012)
  1 Fontaine Quentin      (1621N)( 8.0) 1-0  Vanden Bussche Steven (1662N)( 5.0)
  2 Boucquet Emile        (1862N)( 7.0) 1-0  De Vleeschauwer Maarte(2091N)( 6.0)
  3 De Strycker Nathan    (1983N)( 6.0) 0-1  Larsen Sander         (1867N)( 6.5)
  4 Snoeks Pieter-Jan     (1648N)( 5.5) ½-½  Barbier Astrid        (1660N)( 5.5)
  5 Van Hille Reinout     (1910N)( 4.5) 0-1  Thienpondt Mardoek    (1453N)( 5.5)
  6 Beukema Louise        (1361N)( 4.5) 0-1  Vandersmissen Hans    (1714N)( 5.5)
  7 Henrotte Corentin     (1563N)( 4.5) 0-1  Wertz Clara           (1381N)( 5.5)
  8 Bex Lennert           (1709N)( 4.0) 0-1  Lagaert Lisa          (1787N)( 5.0)
  9 Van De Vaerd Miguel   (1473N)( 4.0) 0-1  De Pauw David         (1643N)( 5.0)
 10 Verhasselt Karsten    (1596N)( 4.5) ½-½  Terryn Ezra           (1518N)( 4.0)
 11 Van Hauwermeiren Kwint(1624N)( 4.0) ½-½  Maesschalck Vincent   (1283N)( 4.0)
 12 Verelst Tibald        (1248N)( 3.5) 0-1  Snoeck Sarah          (1398N)( 4.5)
 13 Faymonville Maxime    (1338N)( 4.5) 1-0  Vincent Ayla          (1192N)( 3.5)
 14 Van Vlaenderen Stijn  (   0 )( 3.0) ½-½  Ingelaere Tijl        (1736N)( 3.5)
 15 Demarre Mathias       (1247N)( 3.0) 0-1  Dedoncker Pieter      (1106N)( 3.5)
 16 Parfenov Alexey       (1555N)( 3.5) 1-0  Vanlommel Maxim       (   0 )( 2.5)
 17 Chaerle Josse         (1451N)( 4.0) Bye
(Go to Top)
Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Res Vsch Buch S B Win
1 Fontaine Quentin 1621 8.0 2065 28W + 3Z + 8W + 2W + 6Z + 4Z = 5W = 9Z + 11W + --- 41.5 50.0 44.50 7
2 Boucquet Emile 1862 7.0 1914 9W + 21Z + 29W + 1Z - 4W - 7Z + 15W + 6Z + 5W + --- 34.0 48.5 34.50 7
3 Larsen Sander 1867 6.5 1867 23Z + 1W - 22Z = 24W + 12Z + 5W - 29Z + 14W + 4Z + --- 29.5 44.5 29.00 6
4 De Strycker Nathan 1983 6.0 1903 27Z + 12W + 6Z = 14W = 2Z + 1W = 20Z + 5Z = 3W - 0.5 34.5 49.5 31.50 4
5 De Vleeschauwer Maarten 2091 6.0 1920 16W = 24Z + 11W + 15Z = 7W + 3Z + 1Z = 4W = 2Z - 0.5 34.0 51.0 32.50 4
6 Barbier Astrid 1660 5.5 1669 22W + 32Z + 4W = 29Z + 1W - 15Z = 11W + 2W - 7Z = --- 32.0 46.0 23.50 4
7 Snoeks Pieter-Jan 1648 5.5 1645 29Z - 33W + 31Z + 21W + 5Z - 2W - 17Z + 20W + 6W = --- 26.5 39.0 20.75 5
8 Vandersmissen Hans 1714 5.5 1556 10Z = 25W + 1Z - 30W = 17Z = 22W + 14Z - 23W + 19Z + --- 25.0 40.5 23.25 4
9 Thienpondt Mardoek 1453 5.5 1615 2Z - 30W - 27Z = 33W + 19Z + 12W + 26Z + 1W - 14Z + --- 22.5 40.5 21.75 5
10 Wertz Clara 1381 5.5 1576 8W = 11Z - 13W - bye 24Z = 30W + 12Z = 29W + 16Z + --- 21.5 40.5 21.50 3
11 Vanden Bussche Steven 1662 5.0 1673 17Z = 10W + 5Z - 25W + 20Z = 14W + 6Z - 15W + 1Z - --- 27.0 45.5 22.75 4
12 De Pauw David 1643 5.0 1584 31W + 4Z - 32W = 18Z + 3W - 9Z - 10W = 26W + 23Z + --- 23.0 39.5 19.25 4
13 Lagaert Lisa 1787 5.0 1529 25Z = 29W - 10Z + 22W - 30Z + 16W = 23W - 31Z + 20Z + --- 21.5 33.5 20.25 4
14 Van Hille Reinout 1910 4.5 1673 24W = 16Z + 18W + 4Z = 15W = 11Z - 8W + 3Z - 9W - --- 28.0 46.0 21.75 3
15 Verhasselt Karsten 1596 4.5 1650 33Z = 17W + 20Z + 5W = 14Z = 6W = 2Z - 11Z - 24W = --- 27.5 42.5 19.75 2
16 Henrotte Corentin 1563 4.5 1554 5Z = 14W - 25Z - 31W + 18Z + 13Z = 21W = 22Z + 10W - --- 21.0 39.0 19.00 3
17 Faymonville Maxime 1338 4.5 1539 11W = 15Z - 26W = 19Z + 8W = 21Z = 7W - 18Z = 30W + --- 20.5 40.0 19.25 2
18 Snoeck Sarah 1398 4.5 1521 26Z + 20W = 14Z - 12W - 16W - 24Z + 30Z = 17W = 29Z + --- 20.5 36.5 17.00 3
19 Beukema Louise 1361 4.5 1488 20Z - 26W + 30Z = 17W - 9W - 28Z + 27Z + 21W + 8W - --- 20.5 36.0 16.25 4
20 Bex Lennert 1709 4.0 1549 19W + 18Z = 15W - 32Z + 11W = 23Z + 4W - 7Z - 13W - --- 25.5 41.0 16.25 3
21 Van Hauwermeiren Kwinten 1624 4.0 1394 30Z + 2W - 28Z + 7Z - 29W = 17W = 16Z = 19Z - 22W = --- 22.5 39.5 15.25 2
22 Maesschalck Vincent 1283 4.0 1484 6Z - 27W + 3W = 13Z + 23W - 8Z - 32Z + 16W - 21Z = --- 21.0 40.0 16.75 3
23 Van De Vaerd Miguel 1473 4.0 1454 3W - 31Z - bye 28W + 22Z + 20W - 13Z + 8Z - 12W - --- 21.0 39.0 14.50 3
24 Terryn Ezra 1518 4.0 1536 14Z = 5W - 33Z + 3Z - 10W = 18W - 25Z = 27W + 15Z = --- 18.0 39.5 15.25 2
25 Chaerle Josse 1451 4.0 1454 13W = 8Z - 16W + 11Z - 26W = 29Z - 24W = 33W = bye --- 17.5 36.5 14.00 1
26 Ingelaere Tijl 1736 3.5 1369 18W - 19Z - 17Z = 27W + 25Z = 31W + 9W - 12Z - 32Z = 1.0 16.5 35.5 12.25 2
27 Parfenov Alexey 1555 3.5 1317 4W - 22Z - 9W = 26Z - 28Z + bye 19W - 24Z - 33W + 1.0 13.5 35.5 10.50 2
28 Dedoncker Pieter 1106 3.5 1102 1Z - bye 21W - 23Z - 27W - 19W - 33Z = 32W + 31Z + 0.0 12.5 33.0 9.00 2
29 Verelst Tibald 1248 3.5 1455 7W + 13Z + 2Z - 6W - 21Z = 25W + 3W - 10Z - 18W - --- 23.5 46.5 16.50 3
30 Vincent Ayla 1192 3.5 1303 21W - 9Z + 19W = 8Z = 13W - 10Z - 18W = bye 17Z - --- 18.0 41.5 14.50 1
31 Demarre Mathias 1247 3.0 1235 12Z - 23W + 7W - 16Z - 32W + 26Z - bye 13W - 28W - 1.0 16.0 35.0 8.50 2
32 Van Vlaenderen Stijn 0 3.0 1105 bye 6W - 12Z = 20W - 31Z - 33Z + 22W - 28Z - 26W = 0.0 17.0 32.0 8.25 1
33 Vanlommel Maxim 0 2.5 1039 15W = 7Z - 24W - 9Z - bye 32W - 28W = 25Z = 27Z - --- 12.0 33.5 7.25 0

Bovenkant van de pagina

(©) FRBE 2005 PairTwo 5.39 2012/01/07